Wspieramy potrzebujących

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zbierzmy razem 1 000 000 złotych na rzecz Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

DOŁĄCZ DO NAS »

Krok 1

Dołącz do grupy Ciech TRI TOUR na Stravie, na której zbieramy kilometry, w ramach akcji charytatywnej i wzajemnego wsparcia.

Ciech TRI TOUR dla potrzebujących

Dołącz do nas

Krok 2

Trenuj regularnie

Dbaj o systematyczną aktywność fizyczną - swoją i bliskich! Wspólnie zbierajcie kilometry w ramach naszej akcji.

Krok 3

Wspieraj aktywnie

Zamiast zaciekłej rywalizacji na trasie i walki o bicie życiówek, pokażmy wspólnie triathlonową jedność i pomóżmy potrzebującym!

Pomagamy kolejny rok

To już kolejna nasza akcja dobroczynna. W zeszłym roku wspieraliśmy podopiecznych Fundacji NON IRON i Nidzicki Fundusz Lokalny

Ciech TRI TOUR wspólnie z Fundacją Pho3nix zapraszają wszystkich pasjonatów sportu do charytatywnej akcji wokół aktywności fizycznej. W ten sposób chcemy znaleźć wspólny cel, który zamiast zawodów pomoże nam wszystkim na nowo zmotywować się do treningów gdy jako społeczeństwo będziemy stopniowo wracali do normalności.


Na Stravie czeka na Was otwarta grupa, na której wspólnie zbieramy kilometry na szczytny cel i wspieramy się w aktywnościach. Dołącz do nas, liczy się każda aktywność i każdy kilometr - mamy 7 tygodni na zebranie miliona złotych! Akcję zaczynamy jak co roku od zawodów w Sierakowie, a kończymy w Szczecinie.

Jak można wesprzeć akcję?

Każdy pokonany w ramach akcji kilometr w trakcie cyklu Ciech TRI TOUR to 1 zł, jaką Fundacja Pho3nix przekaże na cele charytatywne. Dołącz do nas na Stravie, zbieraj kilometry w ramach swoich aktywności i pomóż nam zebrać milion złotych na rzecz Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

DOŁĄCZ DO NAS NA STRAVIE »

Sponsor tytularny

JBL Triathlon Sieraków

Pytania i odpowiedzi:

Czy udział w akcji wiąże się z jakąkolwiek opłatą?

Nie, udział w akcji jest całkowicie darmowy. Jedyne, co niezbędne to aktywne konto oraz dołączenie do klubu Ciech TRI TOUR na Stravie.

Czy muszę być zapisany/a na zawody z cyklu Ciech TRI TOUR?

Nie, do udziału zapraszamy wszystkich sympatyków triathlonu i aktywności fizycznej, którzy swoimi treningami chcą wesprzeć naszą akcję.

Jak przebiegać będzie zbiórka pieniędzy?

W trakcie trwania cyklu Ciech TRI TOUR zliczamy kilometry na naszej grupie na Stravie. Każdy kilometr pokonany przez każdego członka grupy to 1 zł.

Czy w ramach akcji planowana jest zbiórka konkretnej kwoty?

Tak. Naszym celem jest zebranie łącznie miliona złotych. Mamy jednak nadzieję, że w trakcie trwania akcji kilometrów zbierzemy dużo więcej!

Na jaki cel zbierane są środki w ramach akcji?

Zbiórkę prowadzimy na rzecz Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Środki przeznaczone będą na rozbudowę Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej.

W jaki sposób środki zostaną przekazane na rzecz szpitala?

Darczyńcą i współorganizatorem akcji jest Fundacja Pho3nix, która przekaże na rzecz Szpitala odpowiednią kwotę po zakończeniu akcji.

Nie, rywalizacje przeznaczone są wyłącznie dla osób, które przeniosły swój pakiet startowy z odwołanych zawodów z cyklu Ciech TRI TOUR 2020 na przyszły rok. W ramach TriIsolation Challenge zorganizowane zostaną osobne wyzwania w dniach planowanych startów.

Czy biorąc udział w akcji charytatywnej moje wyniki zliczają się też do TriIsolation Challenge?

Współorganizator akcji charytatywnej

Wspierają nas

Sponsor tytularny

cyklu Ciech TRI TOUR

Sponsor tytularny

JBL Triathlon Sieraków i JBL Super League Triathlon Poznań

Sponsor tytularny

Marbruk Triathlon Charzykowy

Partner techniczny

cyklu Ciech TRI TOUR

Sponsor główny

cyklu TRI TOUR

Partner techniczny

cyklu TRI TOUR